Monday, 2019-05-20, 8:32 AM
Hosgeldiniz Guest

Site menu
Katagoriler
Main » 2011 » March » 18 » Issız Adam
5:16 PM
Issız Adam


Yapım: 2008~Türkiye
Gösterim Tarihi: 7 Kasım 2008 (Türkiye)
Tür: Dram, Romantik
Oyuncular: Melis Birkan, Cemal Hünal, Goncagül Sunar, Yıldız Kültür, Tarık Ündüz
Yönetmen: Çağan Irmak
Senaryo: Çağan Irmak
Yapımcı: Gül Oğuz, Mustafa Oğuz
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Tiryaki
Görüntü Yönetmeni: Hümeyra Akbay, Sezen Aksu, Erkin Koray, Aria, Nil Burak, Semiramis Pekkan, Nilüfer, Ayla Dikmen, Sibel Egemen
Filmin Websitesi: www.issizadam.com
Süre: 1 saat 45 dk

Filmin Özeti:
Alper 30lu yaşlarda, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı seven, işinde başarılı ama özel yaşantısını her gün farklı kadınlarla birlikte olarak düzene koyamamış, hayatını; yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler, paralı kadınlar üçgeninde yaşayan birisi iken; Hayatının akışı, bir gün Beyoğlu' nun arka sokaklarında, aradığı eski plak için bir kitapçıya girmesiyle değişir.

Ada 20' li yaşlarının sonlarında, güzel, çocuk kostümleri tasarlayıp diken, Alper' in modern yaşamının aksine çok mütevazı, hayatta fazla inişleri çıkışları olmayan genç bir kadındır. Bir gün eski bir kitabi bulabilmek için Beyoğlu' nda dolaşırken Alper ile ayni kitapçıya girer. Çapkın bir adam olan Alper, Ada' nın güzelliğinden etkilenir ve Ada' yı takip etmeye başlar. Ada' nın aradığı kitabi bulmuştur. ilk sayfasına telefon numarasını yazar. Ada' nın işyerine kadar devam eden takip, Alper' in tanışma bahanesiyle aldığı kitabı Ada' ya vermesiyle son bulur. Ada ve Alper' in yaşamlarında ilk defa karşılaştıkları tutkulu aşkın ilk sinyalleri bu kitapla başlar. Alper kopamadığı özgür hayatinin içersinde Ada' ya yer açmaya çalıştıkça, yaşamının daraldığını fark eder. Aşkı ve özgürlüğü arasında kalan Alper' in sessiz çığlıklarını duyamayan Ada, kendini aşkın rüzgârına kaptırmıştır bir kere; Ve yaşam bir kere daha aşk oyununun perdelerini Ada ve Alper için açacaktır.

Issız Adam, modern hayatın yalnızlaştırdığı insanları anlatan, yemekler, anneler, eski şarkılar ve aşk üzerine bir film.

Category: Dram | İzlenme: 492 | Ekleyen: administrator | Etiketler: ıssız adam izle, ıssız adam filmini izle, dram filmleri, ıssız adam, romantik filmler izle, ıssız adam full izle, romantik filmler, ıssız adam filmi izle | Puanı: 5.0/1
Toplam Yorum: 0
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yapabilir
[ Kayıt Ol | Giriş ]
Etiketler
Facebook
İstatik

filmizlevizyon.org